top of page

Dlaczego warto wprowadzić do pielęgnacji kosmetyki z kwasem hialuronowym?

Kwas hialuronowy to substancja, która naturalnie występuje w skórze, odpowiedzialna za utrzymanie jej nawilżenia i elastyczności. Wraz z wiekiem ilość kwasu hialuronowego w skórze maleje, co prowadzi do pojawiania się zmarszczek i utraty jędrności.


Kosmetyki z kwasem hialuronowym są coraz bardziej popularne w kosmetologii, ponieważ pozwalają na uzupełnienie utraconego kwasu hialuronowego w skórze. Dzięki temu skóra staje się bardziej nawilżona, jędrna i elastyczna, a zmarszczki są mniej widoczne.


Kosmetyki z kwasem hialuronowym mogą być stosowane zarówno w celach profilaktycznych, jak i jako terapia uzupełniająca w przypadku już istniejących problemów skórnych. Są one dostępne w różnych formach, takich jak kremy, serum, ampułki i maseczki.


Kremy z kwasem hialuronowym są często stosowane jako codzienna pielęgnacja skóry, aby utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia.


Serum z kwasem hialuronowym jest bardziej skoncentrowane i jest często stosowane jako terapia uzupełniająca w celu poprawy jędrności i elastyczności skóry.


Kosmetyki z kwasem hialuronowym są bezpieczne i skuteczne w uzupełnianiu utraconego kwasu hialuronowego w skórze. Należy jednak pamiętać, że każdy rodzaj skóry jest inny i dlatego ważne jest, aby przed rozpoczęciem kuracji skonsultować swój wybór z kosmetologiem, który dobierze idealne kosmetyki dla potrzeb Twojej skóry.


Propozycje kosmetyków dostępnych w naszym sklepie internetowym:


  • Serum Medik8 Hydr8 B5 (244zł/30ml) http://bitly.pl/3BW94

  • Krem z filtrem Cell Fusion C Aquatica (200zł/2x35ml) http://bitly.pl/EiQ6b

  • Chrissie Elixir z kwasem hialuronowym 4k (239zł/30ml) http://bitly.pl/H9yRa

  • Krem dermo-nawilżający Chrissie (279zł/50ml) http://bitly.pl/SCt2S

  • Krem-żel Sesderma z kwasem hialuronowym (99zł/50ml) http://bitly.pl/g95n8

2 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Σχόλια


bottom of page